18.04.2024, 07:15Lektura na 1 minutę

Indika: Gra o zakonnicy i jej nietypowym towarzyszu ukaże się wcześniej

Wycieczka do dziewiętnastowiecznej Rosji ma nową datę premiery. Indika będzie dostępna nieco wcześniej dla graczy pecetowych.


Samuel Goldman

XIX wiek, Rosja. Okoliczności niezbyt sprzyjające spokojnemu życiu. Tytułowa Indika jest zakonnicą, której krokami przyjdzie nam kierować. Mechanicznie mamy do czynienia z trzecioosobową grą doprawioną czarnym humorem, a w trakcie poznawania Rosji w krzywym zwierciadle, towarzyszył nam będzie dość niecodzienny jak na standardową zakonnicę (ale co ja tam wiem…), rogaty kompan.

Całość będzie przygodówką z zagadkami środowiskowymi i elementami platformowymi oraz eksploracyjnymi. Pierwszy zwiastun Indiki przykuwał uwagę, a kto grał w demo dostępne jakiś czemu na Steamie, ten wie, że może to być jedna z ciekawszych produkcji tego roku. Data premiery gry została wyznaczona już niedługo, bo na 8 maja, a wczoraj twórcy poinformowali, że zagramy nieco wcześniej, bo już 2 maja. Przypadek, że akurat 6 dni wcześniej? Nie sądzę...

Indika ukaże się na pecetach oraz PS5 i, naturalnie, Xboksach Series X|S, choć powyższa data dotyczy tylko pecetów. Gracze konsolowi będą musieli poczekać nieco dłużej, ale zagrają w tym samym miesiącu.


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów1208

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze