30.05.2023, 15:30Lektura na 2 minuty

House Flipper z dwoma dużymi DLC na Switchu

Fani wirtualnych remontów z przenośnymi konsolami Nintendo mają powody do radości.

Pierwotnie popularność House Flippera mogła być sporym zaskoczeniem, ale dzisiaj każdy przywykł już do tego zjawiska. Okazuje się, że naprawdę wielu graczy kocha remontować domy i przemieniać rozsypujące się rudery w niemal luksusowe wille.

Duże zainteresowanie symulatorem remontowania i sprzedawania budynków sprawiło, że wraz z upływem czasu na rynek trafiały kolejne DLC. Najnowsze wieści są takie, że od dziś, czyli 30 maja 2023 roku, na Nintendo Switchach dostępne są dwa płatne rozszerzenia do House Flippera.

Japoński handheld dostał Garden Flippera, DLC pozwalające zostać opiekunem zieleni, który odnawia zaniedbane ogrody. Dodatkowo na Switcha trafia również House Flipper: Pets, czyli DLC poświęcone kotom, psom i innym zwierzętom domowym. Zadaniem gracza będzie odpowiednie dostosowanie domów i przestrzeń wokół w taki sposób, żeby czworonogi czuły się w niej możliwie najlepiej.


House Flipper 2 na CD-Action Expo

Większość hitów najczęściej dostaje kontynuacje, a symulator remontów nie stanowi tu żadnego wyjątku. Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów tej relaksującej gry! House Flippera 2 będzie można osobiście sprawdzić przedpremierowo na CD-Action Expo.

Jeżeli informacja jeszcze kogoś ominęła, to przypominamy, że CD-Action Expo powraca i widzimy się we wrocławskiej Hali Stulecia już 1 i 2 lipca 2023 roku. Dodatkowo, zgodnie z powyższą obietnicą, podczas imprezy będzie można dowiedzieć się czegoś więcej na temat House Flippera 2.

Druga odsłona symulatora remontów wprowadza nowe mechaniki i odświeża te klasyczne. Będzie też nowy styl graficzny i oczywiście nie zabraknie całej masy zaniedbanych domów, które wymagają posprzątania i gruntownego odnowienia.

Przy okazji można jeszcze liczyć na tryb sandboksowy, w którym da się stawiać całkowicie nowe obiekty. Podobno wymaga to sporych nakładów pracy, lecz satysfakcja ze stworzenia domku marzeń powinna to wynagrodzić.

Spokojne miasteczko Pinnacove z House Flippera 2 będzie miejscem, w którym czas spowalnia, a gracze będą mogli choć na chwilę uciec od rzeczywistości. Wszystkie osoby zainteresowane przedpremierowym sprawdzeniem House Flippera 2 jeszcze raz zapraszamy na CD-Action Expo.

Redaktor
Marcin Hołowacz

Gry to moja pasja i zawsze w coś pogrywam, choć często jestem w tyle z najnowszymi premierami. W pewnym momencie pokochałem roguelite'y, ale przydałby się większy skill. Jeśli trafia mi się taka okazja, wtedy staram się również pisać o grach.

Profil
Wpisów375

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane