11
8.05.2017, 21:17Lektura na 2 minuty

Heroes of the Storm: Nadchodzi D.Va [WIDEO]

Blizzard prezentuje filmik poświęcony umiejętnościom przyszłej debiutantki.


Paweł „Cursian” Raban

Zestaw umiejętności znanej z Overwatcha D.vy wygląda tak:

Tryb Mecha (pasywna)

Kiedy mech ulega zniszczeniu, D.Va katapultuje się z niego po upływie 0.75 sek., a następnie wraca do walki. Zniszczenie mecha powoduje przyznanie jedynie 50% punktów doświadczenia za zabicie bohatera.

Dopalacze (Q)

Szybkość ruchu D.Vy wzrasta o 125% na 2 sek. Trafieni wrogowie otrzymują 135 pkt. obrażeń i zostają odrzuceni. D.Va nie ulega spowolnieniu podczas działania Dopalaczy.

Matryca Obronna (W)

Przez 3 sek. podtrzymuje w wybranym kierunku pole obronne, zmniejszając obrażenia zadawane przez znajdujących się w nim wrogów o 75%. Mech może się poruszać podczas podtrzymywania zdolności, ale nie może się obracać. Obrażenia zadawane mechowi przez wrogów znajdujących się w obszarze działania Matrycy Obronnej nie zapewniają premii do szybkości ładowania Samozniszczenia.

Samozniszczenie (E)

D.Va katapultuje się ze swojego mecha i ustawia tryb autodestrukcji, który aktywuje się po upływie 4 sek. Efekt ten zadaje od 400 do 1200 pkt. obrażeń na dużym obszarze, w zależności od odległości celu od jego centrum. Budowle otrzymują tylko 50% obrażeń. D.Va zyskuje 1% ładunku za każde 2 sek., podczas których wykonuje ataki podstawowe oraz 30% ładunku za 100% utraconego zdrowia mecha.

Naskocz Mi (R)

Mech D.Vy zyskuje Nieustępliwość i co 0.5 sek. wykonuje stąpnięcie, zadając wrogom 60 pkt. obrażeń i spowalniając ich o 40%. Czas działania: 4 sek. Wymagany Tryb Mecha.

Niezła Giwera (R)

Zadaje 250 pkt. obrażeń wszystkim wrogom ustawionym w linii prostej. Czas odnowienia Wezwania Mecha zostaje skrócony o 8 sek. za każdego trafionego wrogiego bohatera. Wymagany Tryb Pilota.

.

Czytaj dalej

Redaktor
Paweł „Cursian” Raban

Jestem wielbicielem turówek i wszelkiej maści erpegów: zarówno klasycznych, jak i współczesnych. Do tego zdeklarowanym zwolennikiem tytułów dla jednego gracza, przy czym od tej zasady istnieje jeden poważny wyjątek – World of Warcraft. W Azeroth przesiedziałem więcej godzin, niż chciałbym przyznać, raz ciesząc się każdą chwilą, kiedy indziej zrzędząc na czym świat stoi. Nie wyobrażam sobie dnia bez książki (niemal zawsze fantastyki), za to spokojnie obyłbym się bez kina i seriali. Z CDA związany jestem od 2011 roku.

Profil
Wpisów3208

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze