16.04.2024, 16:30Lektura na 1 minutę

Helldivers 2: Twórcy ostrzegają przed nadmierną ekscytacją znaleziskami w plikach gry

Developer Arrowhead trzyma rękę na pulsie i studzi zapał fanów gry.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Fani Piekłonurków są ciągle głodni kolejnych broni, peleryn, stratagemów czy hełmów. W tym celu przeszukują pliki gry i starają się dogrzebać do najciekawszych i najbardziej ukrytych informacji, których Arrowhead jeszcze nie ujawniło. Jeden z developerów Helldivers 2 przestrzega jednak przed nadmierną ekscytacją takimi znaleziskami. 

Discord
Discord

Jeden z twórców nie przegląda znalezionych przez graczy plików i podkreśla, że niektóre z nich to odpady, które nigdy nie ujrzą światła dziennego. Nie oznacza to oczywiście, że jest tak w każdym przypadku. Wiele przecieków dotyczących broni znalazło swoje odzwierciedlenie w wypuszczonej niedawno demokratycznej detonacji

Gracze są nieco niezadowoleni również z faktu, że w grze nie pojawi się system transmogryfikacji, umożliwiający zmianę wyglądu zbroi, jednocześnie zachowując jej właściwości. 

CEO Arrowhead tłumaczy, że nie ma to sensu w świecie gry. Według niego dana zbroja prezentuje się w odpowiedni dla jej właściwości sposób i porównuje to do jabłka, które miałoby smakować jak bekon. 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów396

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze