12
20.05.2024, 16:45Lektura na 2 minuty
Wideo

Hellblade 2: Senua’s Saga na zwiastunie premierowym

Premiera już jutro, a twórcy podgrzewają atmosferę ostatnim zwiastunem.

Po prawie 5 latach od ujawnienia Hellblade 2 staje się faktem. Z jednej strony dostaliśmy mnóstwo materiałów potwierdzających dobrą formę nowej gry Ninja Theory, a z drugiej po drodze trafiło się kilka czerwonych flag, w tym brak recenzji przed premierą. Czy rzeczywiście jest się czego obawiać? Gdybym miał zgadywać tylko po najnowszym materiale, to powiedziałbym, że nie – premierowy zwiastun Hellblade’a 2 podsumowuje pokazywane w ostatnich miesiącach aspekty produkcji i jest tak filmowy, jak to tylko możliwe.

Tytuł po raz kolejny spróbuje pokazać nam świat oczami osoby zmagającej się z zaburzeniami psychicznymi i raz jeszcze tak twórcy, jak odgrywająca rolę Senuy Melina Jurgens podchodzą do tematu z należytą powagą. Całość nie będzie przesadnie rozwleczona i zajmie nam mniej więcej tyle samo czasu, co „jedynka”. Na prezentowanych materiałach oprawa i efekty zrywają czapki z głów, ale ma to swoją cenę – posiadacze konsol zagrają tylko w 30 klatkach, co częściowo jest winą silnika, ponieważ Unreal Engine nie należy do najłatwiejszych w optymalizacji.

Hellblade 2: Senua’s Saga zadebiutuje już jutro na pecetach, Xboksach Series X|S, a także trafi od razu do katalogu Game Passa. 


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów1154

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze