4
17.10.2017, 11:00Lektura na 1 minutę

H1Z1: King of the Kill zmienia tytuł

Twórcy popularnego battle royale'a zapowiadają znaczące nowości.


Mateusz Witczak

W lutym ubiegłego roku wczesnodostępne H1Z1 podzieliło się na dwie gry – H1Z1: Just Survive (sandboksowy survival w stylu DayZ) oraz H1Z1: King of the Kill (shooter typu battle royale). W połowie sierpnia ten pierwszy zmienił tytuł na "zwykłe" Just Survive. To jednak nie koniec zamieszania. H1Z1: King of the Kill będzie od teraz znane jako... po prostu H1Z1. Twórcy motywują (kolejną!) modyfikację chęcią "lepszego zaprezentowania ducha H1Z1"... oraz faktem, że gracze i tak pomijali podtytuł.

Niejako przy okazji developerzy dokonali liftingu interfejsu, uprościli menu, poprawili oprawę i opublikowali nową grafikę promocyjną (widoczną w miniaturze newsa). Niepośrednio zasugerowano też, że... tytuł pomalutku zbiera się do opuszczenia wczesnego dostępu ("z pewnością przybliża nas to o krok").

Redaktor
Mateusz Witczak

Do lutego 2023 prowadziłem serwis PolskiGamedev.pl i magazyn "PolskiGamedev.pl", wcześniej przez wiele lat kierowałem działem publicystyki w CD-Action. O grach pisałem m.in. w Playu, PC Formacie, Playboksie i Pikselu, a także na łamach WP, Interii i Onetu. Współpracuję z Repliką, Dwutygodnikiem i Gazetą Wyborczą, często można mnie przeczytać na łamach Polityki, gdzie publikuję teksty poświęcone prawom człowieka, mniejszościom i wykluczeniu.

Profil
Wpisów3458

Obserwujących18

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze