2
29.11.2023, 19:00Lektura na 2 minuty

GTA: The Trilogy – Definitive Edition za darmo dla abonentów Netfliksa

Niedługo będzie można ogrywać trylogię GTA na telefonie za darmo dzięki Netfliksowi. Darowanemu remasterowi nie zagląda się w zęby, prawda?

Netflix od jakiegoś czasu coraz śmielej poczyna sobie na rynku growym, widząc w nim realne szanse na rozwój. Już pod koniec ubiegłego roku platforma szukała reżysera do swojej pierwszej gry AAA i choć na ogłoszenia z tym związane pewnie jeszcze poczekamy, to niedawne testy rozwiązań cloud gamingowych sugerują, że Netflix zamierza zainwestować nie tylko we własne gry, ale i własną infrastrukturę, jednocześnie powiększając katalog pozycji od zewnętrznych developerów.

Kolejną grą, jaka obok Dead Cells, Oxenfree, Immortality, Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge pojawi się na Netfliksie, jest prawdziwy hit: subskrybenci dostaną za darmo GTA: The Trilogy – Definitive Edition. Okej, z recenzji Cursiana dowiecie się, że zremasterowane Vice City niekoniecznie jest dobrą grą, Siekiera także nie szczędził słów krytyki pod adresem odświeżonej „trójki”, ale po wielu patchach tytuły stały się odrobinę lepsze. No i skoro dają za darmo, to to nie wypada odmówić, no nie?

GTA: The Trilogy – Definitive Edition pojawi się w aplikacji mobilnej Netfliksa, App Storze i Google Play już 14 grudnia, jednak już teraz możecie się zarejestrować, by jak najszybciej dostać grę w swoje ręce.

Odkąd platforma streamingowa inwestuje w gry, nie opublikowała żadnego konkretnego raportu, omawiającego zainteresowanie abonentów gierkową stroną ich usługi. Spowodowało to powstanie plotek, w myśl których firma nie radziła sobie na tym rynku najlepiej, ale zaoferowanie trylogii jednej z najbardziej rozpoznawalnych serii na świecie powinno tę sytuację skutecznie zmienić.


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów961

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze