2
9.04.2024, 11:00Lektura na 1 minutę

GTA 6: Troy Baker nie podkłada głosu Jasonowi

Troy Baker zaprzeczył, jakoby brał udział w nagraniach dialogów do Grand Theft Auto 6.

Powiedzieć, że na temat szóstej odsłony Grand Theft Auto regularnie pojawiają się coraz to nowsze plotki, to nie powiedzieć nic – tytuł Rockstara jest najbardziej wyczekiwaną produkcją w branży, a w sieci od lat roi się od wszelkiego rodzaju przypuszczeń, analiz i pobożnych życzeń fanów. Po publikacji pierwszego zwiastuna część graczy była przekonana, że w rolę jednej z dwóch głównych postaci, Jasona, wciela się znany aktor głosowy Troy Baker. Dlaczego akurat on? Bo tak. Jak donosi Insider Gaming – Baker zaprzeczył, jakoby brał udział w nagraniach dialogów do GTA 6.


On (Jason) wypowiada jedno słowo! Mówi tylko „zaufanie”. Niech to będzie lekcja na temat domysłów – ludzie słyszą to, co chcą usłyszeć. Mam nadzieję, że wcielający się w Jasona facet zostanie doceniony za tę rolę, bo z pewnością będzie świetna.


Troy Baker

Troy Baker jest najpopularniejszym aktorem głosowym w branży. Wcielał się on m.in. w Joela z The Last of Us, Bookera z BioShocka: Infinite i Sama Drake’a z czwartej odsłony Uncharted. Aktor zagra również tytułowego archeologa w Indiana Jones and the Great Circle produkowanym przez szwedzkie MachineGames.


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów282

Obserwujących2
Brak okładki
Grand Theft Auto VI
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
8.4
Platformy
-
Gatunek
akcja
Producent
Rockstar Games
Grand Theft Auto VI

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze