1
12.02.2024, 13:30Lektura na 1 minutę

GTA 6: Nowa gra Rockstara może pojawić się nieco później

Wiele osób spodziewało się pojawienia GTA 6 na początku 2025 roku. Analitycy są jednak innego zdania.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Według analityków Wedbush Securities GTA 6 może zostać opublikowane po pierwszym kwartale 2025 roku. W ostatni czwartek odbyło się spotkanie zarządu Take-Two, który zrewidował swoje wytyczne dotyczące nowego roku podatkowego, trwającego od kwietnia 2024 do marca 2025. 

Dwójka analityków, Nick McKay i Michael Pachter, oświadczyła, że na podstawie przedstawionych dokumentów można podejrzewać, że GTA 6 nie znajduje odzwierciedlenia w budżecie firmy na przedstawiony rok podatkowy. Nie oznacza to jednak, że najnowsza produkcja Rockstara nie zadebiutuje w 2025 roku. Należy po prostu spodziewać się jej w późniejszym terminie. Wnioski analityków wynikają z obniżenia początkowych funduszy z ośmiu miliardów dolarów na siedem.

Oczekiwania wobec nowej części Grand Theft Auto są ogromne. Wystarczy spojrzeć na rekordowe 90 milionów wyświetleń zwiastuna w zaledwie 24 godziny po publikacji. Dodatkowym czynnikiem, który sprawia, że gracze z ogromną nadzieją zapatrują się na GTA 6, jest powrót kultowego Vice City. Jeżeli też nie możecie się doczekać, to dzięki modyfikacji RTX Remix możecie powrócić do klasycznej odsłony w odświeżonym wydaniu


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz, pisarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90. Serdecznie zaprasza na swojego Instagrama: chrzuszcz.pisze.

Profil
Wpisów319

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze