2
24.04.2024, 08:30Lektura na 2 minuty
Wideo

GTA 5: Aktor głosowy Trevora przerywa milczenie w sprawie anulowanego dodatku

Po tym, co Steven Ogg powiedział o anulowanym rozszerzeniu do GTA 5, wielu graczy zaczęło jeszcze mocniej psioczyć na GTA Online.


Krzysztof „Gwint” Jackowski

Chociaż  mamy dopiero końcówkę kwietnia 2024, to wielu graczy żyje od kilku miesięcy następnym rokiem, na który zaplanowana jest premiera Grand Theft Auto 6. Data ta cały czas jest chwiejna i nie ma w tym temacie jednego stanowiska, które uspokajałoby w tej sytuacji. Niezależnie od tego, czy szósta odsłona zostanie opóźniona, większość z nas pewnie sobie życzy, żeby do GTA 6 trafiły fabularne rozszerzenia.

Tych w „piątce” zabrakło, a tajemnicą poliszynela jest to, że za taki stan rzeczy odpowiada sukces sieciowego modułu. Nie tylko gracze są tym faktem zawiedzeni, ale również ludzie pracujący przy tytule, jak na przykład Steven Ogg. Aktor wcielający się w rolę Trevora Philipsa opowiedział o kulisach powstawania jednego z dodatków, w którym mieliśmy się wcielić w rolę agenta pod przykrywką.


Trevor miał być pod przykrywką, pracując dla federalnych. Nagraliśmy część materiału w stylu Jamesa Bonda – nadal jest trochę pokręcony, ale stara się jak może, by wcielić się w swoją rolę. Mieliśmy sporo nagrań, jednak potem wszystko to po prostu zaginęło, a Rockstar nigdy tego nie dokończył. Studio nigdy do tego nie powróciło.


Steven Ogg

Rozszerzenie, w którym Trevor wcielałby się w postać postrzelonego tajnego agenta, miało być jednym z trzech dodatków fabularnych do GTA 5. W innym z nich mieliśmy nawet stanąć w szranki z kosmitami. Oczywiście nigdy nie przyszło nam ujrzeć żadnego z nich, a studio ostatecznie porzuciło prace w okolicach 2017 roku. Część z pomysłów jednak przetrwało i odnalazło swoje miejsce w DLC Doomsday Heist oraz The Diamond Casino Heist.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów425

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze