35
22.04.2014, 11:26Lektura na 2 minuty

GRID: Autosport - Nadjeżdża trzecia odsłona wyścigów od Codemasters [UPDATE - Jest i trailer] [WIDEO]

Obiecali i dotrzymali słowa – Codemasters dzisiaj oficjalnie zapowiedziało kolejną odsłonę GRID-a. Nowa ścigałka ukaże się z podtytułem Autosport i nadjedzie szybko. Bardzo – gra pojawi się pod koniec czerwca.


Piotrek66

GRID: Autosport ma być największą dotychczasową odsłoną cyklu – przynajmniej pod względem zawartości. Znajdzie się w niej 100 tras osadzonych w 22 różnych lokacjach, po których ścigać się będzie można kilkoma typami aut (także w zawodach odbywających się nocą). Wśród tych ostatnich pojawią się zarówno prototypy nowych samochodów, jak i mocno zmodyfikowane wersje wozów. I jeszcze jedno – powróci upragniony przez fanów widok z kokpitu, a model jazdy ma być bardziej symulacyjny niż w pierwszej części cyklu.

Nie zabraknie też kariery, w której gracze będą mogli zostać zawodowym kierowcą z własnym pilotem i sponsorami. Pojawi się pięć rodzajów wyścigów - Touring, Endurance, Open Wheel, Tuner i Street. Do tego dojdzie rozgrywka sieciowa, w której będzie można dołączać do klubów (te zapewne pełnić będą rolę klanów z MMO) i brać udział w cotygodniowych wyzwaniach. Na dokładkę pojawią się rankingi obsługiwane przez usługę RaceNet.

GRID: Autosport nie zatrzyma się przy nowych konsolach Microsoftu i Sony i zaparkuje na PC, X360 i PS3. Najważniejsze jednak, że gra nadjedzie wkrótce, bo 27 czerwca. Wtedy to produkcja ukaże się w Europie. W naszej GALERII znajdziecie kilkanaście jej pierwszych screenów.

[UPDATE]:

Opublikowano pierwszy trailer gry:


Redaktor
Piotrek66
Wpisów17556

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze