28.11.2023, 12:15Lektura na 1 minutę

Ghostrunner 2 zaczął na siebie zarabiać już po kilku dniach od premiery

Twórcy pochwalili się wynikami sprzedażowymi Ghostrunnera 2, które są nad wyraz imponujące.


Krzysztof „Gwint” Jackowski

One More Level z pewnością może być dumne z pracy, jaką wykonało na przestrzeni ostatnich lat. Ghostrunner 2 okazał się być produkcją znacznie wykraczającą poza pojęcie bardzo dobrego sequela, o czym świadczą oceny wystawione przez dziennikarzy z różnych portali oraz recenzja zachwyconego Barnaby. Niedługo po premierze sytuacja zaczynała jednak wyglądać zgoła inaczej, bowiem liczba graczy jednocześnie zaczęła drastycznie spadać i nie osiągnęła nawet szczytu porównywalnego do rezultatu „jedynki”. Nie oznacza to jednak, że premiera Ghostrunnera 2 przeszła bez żadnego echa. Wręcz przeciwnie.

One More Level ogłosiło, że Ghostrunner 2 zebrał prawie 25 milionów złotych w kilka dni po premierze. Po odliczeniu prawie 17 milionów, które zostały wyłożone na powołanie do życia gry, można wywnioskować, że już na początku listopada produkcja wchodziła z około ośmiomilionowym zyskiem na koncie. Zysk prawdopodobnie będzie znacznie większy, ponieważ twórcy planują długie wsparcie gry (między innymi pięcioma dodatkami) oraz przecenami, na których już Ghostrunner 2 się znajduje. Jeżeli teraz mamy okazję złapać taniej tytuł, który może pochwalić się nominacją na The Game Awards, to aż grzech nie skorzystać.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów255

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze