16.11.2023, 18:15Lektura na 2 minuty

GeForce Now: 3 miesiące Game Passa za darmo, lepsza obsługa Xboksa

Ci posiadacze GeForce Now Ultimate, którzy chcą zostać na dłużej, mają nowy powód do radości. Skorzystają także użytkownicy kont Xbox.


Stanisław „Wokulski” Falenta

Nadeszła nowa aktualizacja GeForce Now, a wraz z nią ciekawa promocja na święta.

Xbox Game Pass i GeForce Now
Xbox Game Pass i GeForce Now

3 miesiące Game Passa za darmo

Każda osoba, która kupi GeForce Now Ultimate na najbliższe pół roku (539 złotych), otrzyma w gratisie trzy miesiące PC Game Passa. Natomiast wiele osób zawiedzie fakt, że z obu stron oferta ograniczona jest do nowych kont. Wystarczy wtedy utworzyć nowe, więc nie widać w zabiegu firm większego sensu, zwłaszcza że dopisek łatwo przeoczyć. Oferta obowiązuje do odwołania. Dodać tu należy, że wsparcie dla Game Passa mamy tu od sierpnia.


Podpięcie Xboksa

To nie wszystko. Można teraz podpiąć do GeForce'a swoje konto Xbox. Oznacza to, że wspierane gry, które mamy kupione, nie zaś ściągnięte przez Game Passa, zsynchronizują się. Podobnie rzecz ma się z Ubisoft+. Oczywiście jak zawsze trzeba sprawdzić, czy dany tytuł nie został ograniczony.

Dodano także 18, w większości dość leciwych, gier. Do tych atrakcyjniejszych należą m.in. Disney Dreamlight Valley, RoboCop: Rogue City w wersji na Epic Games Store czy Wolfensteiny. Pełną listę znajdziecie na oficjalnym blogu.


Czytaj dalej

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów1004

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze