6
21.04.2021, 14:51Lektura na 2 minuty

Frostpunk: Trzeci milion na trzecie urodziny. Studio wypuściło album z muzyką z dodatków

Kupimy go na winylu, choć oczywiście wersja cyfrowa również jest dostępna.


Witold Tłuchowski

Twórców z 11 bit studios nikomu przedstawiać nie trzeba, nawet jeżeli pod względem liczby sprzedanych gier czy generowanych wyświetleń z CD Projektem i Techlandem konkurować nie mogą. Jednak ich This War of Mine oraz Frostpunk obiły się w świecie szerokim echem, przynosząc „jedenastkom” zasłużony rozgłos.

W tym momencie czekamy przede wszystkim na prezentację kolejnych projektów studia, ale zawsze znajdziemy chwilę, by pogratulować developerom sukcesu. A okazja ku temu jest świetna, ponieważ – jak ogłosiło właśnie 11 bit studios – Frostpunk przekroczył próg 3 milionów sprzedanych kopii. Gra dokonała tego w idealnym momencie, bo 24 kwietnia będzie obchodzić  swoje trzecie urodziny.

Okazji do świętowania więc nie brakuje, co twórcy ochoczo czynią – firma wypuściła właśnie oryginalną ścieżkę dźwiękową z dodatków do Frostpunka, zawierającą nową kompozycje Piotra Musiała. Znajdziemy ją na Steamie (posiadacze przepustki sezonowej pobiorą album za darmo), ale muzykę udostępniono także w serwisach streamingowych i na YouTubie. W przyszłości soundtrack doczeka się również wydania na winylu – zamówienia na niego składać możecie W TYM MIEJSCU.

Firma pochwaliła się też, że jej wszystkie produkcje (wraz z DLC) sprzedały się na Steamie w liczbie ponad 11 milionów kopii. Przy tej okazji studio ruszyło z wyprzedażą gier ze swojego portfolio (zarówno stworzonych przez spółkę, jak i tych tylko przez nią wydawanych). Paczki z nimi znajdziecie TUTAJ.


Czytaj dalej

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5501

Obserwujących13

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze