15.04.2024, 12:00Lektura na 2 minuty

Frostpunk 2: Beta startuje już dzisiaj!

Szczęśliwcy, którzy postanowili zamówić kontynuację hitu 11 bit studios w przedpremierowej edycji deluxe, mogą już zaczynać grzanie w piecach.

Premiera sequela hitowego Frostpunka z 2018 roku zmierza do nas wielkimi krokami. Tytuł ukaże się już 25 lipca, jak zapowiedziano na marcowym Xbox Partner Preview. Wiemy także, że Frostpunk 2 będzie dostępny do ogrania w ramach usługi GamePass, już od pierwszego dnia. Kilka dnie temu poznaliśmy również termin startu bety gry, dostępnej dla tych, którzy zdecydowali się na przedpremierowy zakup wersji deluxe.

Rzeczony termin właśnie nadszedł, bo beta Frostpunka 2 będzie dostępna od 15 do 22 kwietnia. Grę przetestujemy w języku angielskim oraz uproszczonym chińskim. Polski niestety nie będzie dostępny, aczkolwiek zawita oczywiście do pełnej wersji produkcji.

Co ważne, betę Frostpunka 2 sprawdzimy jedynie na PC. Posiadacze PlayStation 5 oraz Xboksów Series X/S będą musieli poczekać na oficjalną premierę gry. A o której będziemy mogli przenieść się na lodowe pustkowia? Beta ruszy o godzinie 19.00 czasu polskiego, a zatem szykuje się naprawdę emocjonujący wieczór dla fanów pierwszej części.

Wersja udostępniona nam przedpremierowo zawierać będzie tryb sandboksowy, który pozwoli na zapoznanie się z najistotniejszymi mechanizmami gry. Będzie on jednak częściowo okrojony, a zatem jego pełną wersję ujrzymy dopiero na premierę.

Frostpunk 2 ukaże się 25 lipca na PC, PlayStation 5 oraz Xboksy Series X/S.


Czytaj dalej

Redaktor
Maciek Szymczak

Zakochany w fantastyce maści wszelkiej. Jak najmniej czasu spędza, siedząc w tym świecie, a jak najwięcej przemierzając nadprzestrzeń Odległej Galaktyki, niebo Alagaësii, szlaki Kontynentu lub bezkresne łąki na Cuszimie. Gdy w końcu wyjdzie remake pierwszego Wiedźmina, to zniknie z tego wszechświata, dopóki nie przejdzie gry na każdy możliwy sposób. Niezwykle irytuje go, gdy ktoś traktuje popkulturę jako treści niższego rzędu. Typ, który kłócił się z polonistką, że gry to też sztuka, a na maturze odwołał się do Gwiezdnych Wojen.

Profil
Wpisów159

Obserwujących1

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze