3.06.2020, 12:46Lektura na 1 minutę

Frostpunk: 11 bit studios zapowiada ostatni dodatek do gry [WIDEO]

Mieszkańcy Nowego Londynu ruszają w świat.


Witold Tłuchowski

Warszawskie studio z wolna przestaje wspierać swoją gorąco przyjętą strategię o chłodzie. Po Ostatniej jesieni przyszła pora na... Project TVADGYCGJR? Na szczęście firma porzuciła roboczą nazwę trzeciego już dodatku do Frostpunka i przechrzciła go na Na krawędzi (On The Edge).

Akcja nowego rozszerzenia rozpocznie się po wydarzeniach z podstawowej wersji gry. Jak możemy przeczytać w materiałach od twórców:


Z Nowego Londynu wyrusza mająca specjalne zadanie ekspedycja. On The Edge nie tylko otwiera nowy rozdział w uniwersum, ale również rozwija rdzeń rozgrywki, stawiając przed graczami nowe wyzwania i oferując unikatowe mechaniki zarówno w mieście, jak i na mapie mroźnych pustkowi (Frostland).


Więcej szczegółów usłyszymy w przyszłości, prawdopodobnie w ramach zaplanowanego na weekend Guerrilla Collective (chociaż nie wykluczamy, że impreza może zostać przełożona na inny termin).

Premiera Na krawędzi zaplanowana jest na lato.

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5501

Obserwujących13

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane