4.12.2023, 14:00Lektura na 2 minuty
Wideo

Fortnite wprowadza nowy tryb i ponad 1200 skinów LEGO

Już niedługo wystartuje specjalny tryb LEGO Fortnite, a wraz z nim specjalne skiny do posiadanych już skórek.


Krzysztof „Gwint” Jackowski

Michał zapowiadał to na naszym portalu już jakiś czas temu, ale teraz mamy nareszcie potwierdzenie. W ten weekend Fortnite i LEGO oficjalnie ruszyły z promocją swojej współpracy. To oczywiście kolejny rozdział zmian w marce, który ma na celu ugrzecznienie gry po to, aby mogła trafić do szerszego odbiorcy. Zresztą duńska firma odpowiedzialna za najgorsze pułapki o czwartej w nocy na dywanie raczej nie podjęłaby się współpracy, która wiązałaby się z dziełem pełnym przemocy i zawierającym sporo elementów, które nie przystoją najmłodszym.

Dobra, a co dostaniemy w ramach LEGO Fortnite? Przede wszystkim nowy tryb gry, który będzie opierać się na survivalu oraz budowaniu. Oczywiście wszystko w klockowym wydaniu. Oprócz tego twórcy wprowadzają specjalne skiny, które są odzwierciedleniem prawie 1200 skórek z gry. Jest ich nawet znacznie więcej, jednak twórcy zapewniają, że będą w ciągu najbliższych miesięcy aktualizować bazę o kolejne postaci. Dodatkowo wszystkie skórki są darmowe, a przynajmniej te, które posiadaliście wcześniej w ekwipunku. Jako 21-letni, względnie dorosły człowiek cieszę się jak pięciolatek, widząc najnowszy tryb do Fortnite’a i nie mogę się doczekać 7 grudnia, kiedy jego współpraca z LEGO wystartuje na dobre. Poza tym koncert Eminema był całkiem spoko i nie tylko ja tak myślę.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów261

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze