7
7.04.2018, 16:22Lektura na 1 minutę

Final Fantasy XV: Lara Croft (Tomb Raider) wybiera się na występy gościnne [AKTUALIZACJA]

Ostatnia fantazja pozyskała (zdaje się) moją nastoletnią fantazję.

Crossover FF XV i Shadow of the Tomb Raider się wydarzy...

coming-final-tomb_4bqv.jpg


...i dokładnie tyle dowiadujemy się z planszy, która wyświetliła się uczestnikom panelu Square Enix, zorganizowanego na okoliczność PAX East.

Zaskoczenie? Nie do końca, bo w grze pojawiły się chociażby stroje z Assassin’s Creeda oraz przedmioty rodem z Half-Life’a, nie wspominając o paczuszce wdzianek przywleczonych z The Sims 4.


Z bardziej istotnych wieści: wydawca zapowiedział, że już wkrótce multiplayerowy moduł FF XV (Comrades, więcej pisaliśmy o nim w tym miejscu) doczeka się osobnego wydania (cena i data premiery nie są jeszcze znane). Ponadto zapowiedział kolejne DLC, na które jednak trochę sobie poczekamy. Cztery fabularne dodatku zadebiutują dopiero w przyszłym roku.

[AKTUALIZACJA] Square Enix ogłosiło, że wiosną w grze pojawią się narzędzie modderskie i wsparcie dla Steam Workshop, zaś jesienią edytor poziomów. Poniżej możecie zobaczyć je w akcji.


Czytaj dalej

Redaktor
Mateusz Witczak

Do lutego 2023 prowadziłem serwis PolskiGamedev.pl i magazyn "PolskiGamedev.pl", wcześniej przez wiele lat kierowałem działem publicystyki w CD-Action. O grach pisałem m.in. w Playu, PC Formacie, Playboksie i Pikselu, a także na łamach WP, Interii i Onetu. Współpracuję z Repliką, Dwutygodnikiem i Gazetą Wyborczą, często można mnie przeczytać na łamach Polityki, gdzie publikuję teksty poświęcone prawom człowieka, mniejszościom i wykluczeniu.

Profil
Wpisów3462

Obserwujących20

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze