5.02.2024, 17:15Lektura na 2 minuty

Final Fantasy XIV: Poznaliśmy datę otwartych testów na Xboksach

Użytkownikom Xboksa przyjdzie zagrać w Final Fantasy XIV szybciej, niż się spodziewano.

Final Fantasy XIV od lat omijało szerokim łukiem Xboksy, jednak rynek zielonych urósł w siłę do tego stopnia, że Square Enix nie mogło już dłużej unikać tej platformy. Zanim jednak zostanie oddany graczom pełny produkt, trzeba go najpierw przetestować w boju.

Dlatego też twórcy ogłosili „otwarte” testy Final Fantasy XIV na Xboksach. Dlaczego „otwarte”? Ponieważ wziąć udział będą mogli jedynie nowi użytkownicy, którzy z tytułem nie mieli do tej pory do czynienia. Wszyscy gracze, którzy mają już założone konta i postacie na innych platformach, nie będą mogli zagrać w betę. Taki mały haczyk.

Prosimy każdego gracza, który chciał zagrać w Final Fantasy XIV za pomocą istniejącego już profilu Square Enix i powiązanych z nim postaci, aby poczekał na oficjalną premierę gry, zaraz po podsumowaniu otwartych testów. 

Square Enix ogłosiło również datę startu testów. W otwartą (prawie) betę Final Fantasy XIV będzie można grać od 21 lutego. Twórcy planują wystartować z oficjalną premierą gry niedługo po zakończeniu testów, jednak dokładna data jest nieznana. Wszystko zależy od tego, z jakim odbiorem będzie wiązać się beta. Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdziecie tutaj.

Gracze Xboksa będą przynajmniej na bieżąco z najnowszymi dodatkami, ponieważ niedawno zapowiedziano rozszerzenie o podtytule Dawntrail.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów332

Obserwujących4
Final Fantasy XIV
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
9.5
Platformy
PC, ps3
Gatunek
MMO
Producent
Square Enix
Final Fantasy XIV

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze