20.11.2023, 10:45Lektura na 2 minuty

Final Fantasy VII Rebirth na długim zwiastunie i masie screenów

Square Enix znów przypomina nam o zbliżającej się premierze Final Fantasy VII Rebirth. Tym razem dostajemy ponad 5 minut zwiastuna i kilkanaście grafik prosto z gry.


Patryk „Delighter” Żelazny

We wrześniu dowiedzieliśmy się, jak długo będziemy musieli czekać na Final Fantasy VII Rebirth, kontynuację Final Fantasy VII Remake. Przejście tego cacka ma nam zająć aż 4 doby, więc raczej jest na co zacierać ręce. Zwłaszcza że już na obszernych gameplayach zobaczyliśmy, że zapowiada nam się coś przyzwoitego.

Nowe materiały także robią wszystko, by to potwierdzać. Dostaliśmy nowy zwiastun trwający ponad 5 minut, chociaż jego głównym założeniem jest raczej przypomnieć nam wydarzenia z Final Fantasy VII Remake, gdyż zwiastun nosi dumną nazwę „The Story So Far” (aż mi się przypomniał wielki napis „The Road So Far” i odpaliło „Carry on Wayward Son” <3). Co więcej, możecie nawet nie mieć szczególnej ochoty oglądać go tutaj, na YouTubie, bo cały film będzie także zawarty w Final Fantasy VII Rebirth.

No i jeśli faktycznie nie zdecydowaliście się obejrzeć zwiastuna, to wcale nie musicie wychodzić z tego newsa z pustymi rękami. Ponieważ dodatkowo Square Enix podzieliło się z nami masą screenshotów z nowej produkcji. Część najefektowniejszych znajdziecie w poniższej galerii, a absolutnie wszystkie wiszą w nowym wpisie na blogu developerów.

9
zdjęć

Final Fantasy VII Rebirth ukaże się 29 lutego 2024 roku, na początku jedynie na PS5 ze względu na wyłączność Sony, ale jeśli nam się poszczęści, to sytuacja może ulec zmianie już po 3 miesiącach od premiery.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze