16.01.2024, 09:00Lektura na 2 minuty
GaleriaWideo

Final Fantasy VII Rebirth: Cloud i spółka kontra Sephiroth na nowym trailerze

Square Enix zasypało nas nowymi materiałami z Final Fantasy VII Rebirth, w tym nowym trailerem i galerią screenów.

Final Fantasy VII Rebirth to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier pierwszego kwartału tego roku. Druga część odnowienia najsłynniejszej odsłony japońskiego cyklu była podobno inspirowana Wiedźminem 3 i ma zapewnić przynajmniej 40 godzin zabawy. Z racji coraz bliższej premiery Square Enix udostępnia nam kolejne materiały, by podgrzać atmosferę. Na pierwszy ogień idzie nowy trailer, w którym możemy zobaczyć Clouda, Tifę czy Yuffie w obliczu złowrogich słów rzucanych przez Sephirotha.

Square Enix pokazało też sporo nowych screenshotów, na których możemy zobaczyć m.in. odświeżony port w Junon czy nowy statek Shinra-8. Mamy szansę także przyjrzeć się nowym bohaterom, takim jak Elena czy kapitan Titov. Są też screeny z walk z udziałem Yuffie i Caita Sitha.

11
zdjęć

Wprawne oko dostrzeże więcej nowości, których w Final Fantasy VII Rebirth z pewnością nie zabraknie. Square Enix omówiło część z nich w specjalnie przygotowanym wpisie na blogu.

Przypominam, że Final Fantasy VII Rebirth ukaże się już 29 lutego, pierwotnie wyłącznie na konsole PS5. Sony zaklepało sobie wyłączność na przynajmniej trzy miesiące, ale na razie nie potwierdzono, kiedy dokładnie możemy się spodziewać choćby pecetowego portu.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, szatniarz w Lakeview Hotel, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1907

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze