35
11.02.2018, 15:16Lektura na 1 minutę

Far Cry 5: Łuk, snajperka i wybuchy... [WIDEO]

...czyli trzy sposoby na jedną misję.


Tomasz „Ninho” Lubczyński

Serwis IGN opublikował na YouTubie kolejne nagranie z Far Cry’a 5. W pięciominutowym filmiku możecie zobaczyć jedną misję, jednak wykonaną na trzy różne sposoby. Pierwsza to skradanie się z łukiem w ręku, rzucanie nożami w przeciwników i wykorzystywanie psa Boomera do oznaczania i atakowania wrogów. W drugim bohater otrzymał pomoc najemniczki Grace Armstrong, wraz z którą czyści lokację ze snajperek. Całkiem nieźle wygląda możliwość oznaczania celów dla koleżanki po fachu. Ostatnia ścieżka to rozpętanie chaosu do spółki z Nickiem Rye i jego samolotem. Towarzysz lata nad graczem i bombarduje wybrane miejsca, a sam gracz idzie na całość.

Far Cry 5 pojawi się na PC, PS4 oraz Xboksie One 27 marca tego roku. Jeśli zamierzacie grać na PC, to od razu sprawdźcie, czy nie potrzebujecie upgrade'u sprzętu. Jeśli jesteście natomiast ciekawi wszystkich możliwych towarzyszy broni w grze, to zajrzyjcie TUTAJ.

Redaktor
Tomasz „Ninho” Lubczyński

W CD-Action jestem od 2016 roku, wcześniej pisałem o piłce nożnej m.in. w Przeglądzie Sportowym. W CDA robiłem już chyba wszystko – byłem sprzętowcem, prowadziłem działy info i zapowiedzi, szefowałem newsroomowi, jak i całej stronie. Bezpieczną przystań znalazłem na redakcyjnych social mediach – jeśli widzicie tam jakieś głupie rzeczy, to możecie być pewni, że jestem za nie odpowiedzialny. Za te mniej głupie też.

Profil
Wpisów718

Obserwujących7

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane