1
20.02.2024, 18:00Lektura na 2 minuty

Fallout: London – Gwiazda Baldur’s Gate’a 3 dołącza do obsady moda

Team Folon ujawnił część obsady ogromnego moda Fallout: London. Usłyszymy w nim dobrze znany nam głos.


Adam Kołodziejczyk

Tworzony przez Team Folon mod do Fallouta 4, czyli Fallout: London, zaczyna coraz bardziej przypominać oficjalny dodatek. Już na pierwszym zaprezentowanym fragmencie rozgrywki można było zwrócić uwagę na wielką staranność, z jaką odwzorowano postapokaliptyczny Londyn, a i nawet sama Bethesda zauważyła ogromny potencjał projektu i zdecydowała się złożyć ofertę pracy jednemu z twórców modyfikacji. Teraz zespół odpowiedzialny za moda odsłonił karty odnośnie do tego, kto użyczy w nim swojego głosu.

Do obsady modyfikacji dołączył doskonale znany wszystkim fanom trzeciego Baldura Neil Newbon, czyli aktor, który wciela się w rolę Astariona w najnowszym dziele Larian Studios. Oczywiście kojarzyć go możemy także z innych produkcji, jak chociażby Final Fantasy XVI, Resident Evil Village czy Detroit: Become Human. Przypomnijmy też, że Newbon otrzymał na ostatnim The Game Awards statuetkę za najlepszy występ aktorski za rolę wspomnianego Astariona. Dołączenie tak wielkiej gwiazdy aktorskiej sceny growej do tworzonej przez fanów Fallouta modyfikacji zdecydowanie nie jest czymś, co zdarzałoby się często.


Coś, o czym warto wspomnieć odnośnie do naszego zespołu aktorskiego, to to, że każdy ma za sobą bardzo różne doświadczenia. Niektórzy to youtuberzy, streamerzy, jak i profesjonalni aktorzy, wśród których możemy wymienić nikogo innego jak Neila Newbona [...] czy Annę Demetriou.


Wspomniana przez twórców Anna Demetriou to również dobrze znana graczom aktorka. Grała ona między innymi Sophię w A Plague Tale: Requiem czy Dorys w Final Fantasy XVI. Team Folon ma zatem zdecydowanie czym się pochwalić, jeżeli chodzi o obsadę aktorską Fallouta: London. Jeżeli więc byliście nieprzekonani co do poziomu jakości modyfikacji, to może pojawienie się w niej znanych w branży gier aktorów, pozwoli wam spojrzeć na projekt bardziej przychylnym okiem.

Dodajmy jeszcze, że w grudniu twórcy moda zapowiedzieli konkretną datę premiery, która przypada na 23 kwietnia tego roku.


Czytaj dalej

Redaktor
Adam Kołodziejczyk

Za dzieciaka miłość do świata gier zaszczepiły we mnie erpegi (głównie pierwsze Baldury, Fallouty i Gothiki). Dziś mogę śmiało powiedzieć, że choć wciąż jest to mój ulubiony gatunek, to potrafię znaleźć coś dla siebie w niemalże każdym typie rozgrywki. Poza tym uwielbiam wciągać w medium gier osoby, które zupełnie go nie znają.

Profil
Wpisów148

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze