43
29.11.2018, 19:17Lektura na 3 minuty

Fallout 76: Posiadacze kolekcjonerki Power Armor Edition rozczarowani

Czy jej nabywcy pogrzebią wydawcę w nylonowej torbie?


El_Pachon

Hasło „produkt niezgodny z opisem” wydaje się ostatnimi czasy mottem przewodnim dla włodarzy Bethesdy. Nie dość, że najnowsza produkcja developera tonie w błędach i nijak nie przypomina ukończonej gry, a gracze grożą wydawcy pozwem zbiorowym, to jeszcze jej edycja kolekcjonerska – Power Armor Edition – nie do końca jest taka, jak obiecano. Kosztujący niemal dwieście dolarów zestaw oprócz gry miał zawierać m.in. replikę hełmu do pancerza T-51b oraz torbę do jej przenoszenia. Sęk w tym, że torba miała być płócienna, a okazuje się, że jest wykonana z cienkiego nylonu.


Jaka jest przyczyna podmianki? Tego tak do końca nie wiadomo – gracze, którzy zgłosili problem Bethesdzie, zostali zbyci stwierdzeniami typu „przykro nam, że torba ci się nie podoba” oraz „torba z materiałów promocyjnych była tylko prototypem i okazała się za droga w produkcji”. Na oficjalnej stronie Bethesdy od razu poprawiono opis zawartości kolekcjonerki, choć fotografie na niej zamieszczone nadal pokazują płócienną torbę, której nikt nigdy nie dostanie.

Fallout76_CE_in_body_960x540_c0jux.jpg

Po tych rewelacjach serwis Polygon zwrócił się do Bethesdy z prośbą o oficjalne wyjaśnienie sprawy, na co dostał następującą odpowiedź:


Niestety, ze względu na niedostępność materiałów zmuszeni byliśmy do zamiany torby z Fallout 76: Power Armor Edition na nylonową. Mamy nadzieję, że nie zepsuje to nikomu radości z jednej z naszych najlepszych  edycji kolekcjonerskich.W ramach rekompensaty nabywcy pechowej kolekcjonerki mają otrzymać 500 atomów, czyli jednostek wewnętrznej waluty Fallouta 76. Co można nabyć w grze za taką kwotę? Jak wykazali użytkownicy serwisu 9gag.com, jest to równowartość drzwi oraz roślinki, a na realną walutę – jakieś pięć dolarów.


Rozumiemy i szanujemy rozczarowanie torbą z Power Armor Edition. Przepraszamy. Prosimy skontaktować się z działem obsługi klienta, by przedstawić dowód zakupu. Pomogą w przypisaniu do twojego konta 500 atomów.Czytaj dalej

Redaktor
El_Pachon
Wpisów62

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze