11
20.12.2022, 16:00Lektura na 1 minutę
Wideo

Epic Games Store. Wolfenstein: The New Order szóstą darmową grą na Święta

Dzisiaj Epic Games Store daje nam okazję do zapoznania się z alternatywną wersją historii za sprawą Wolfenstein: The New Order.

Pisząc wczoraj, że prawdopodobnie ta kula śnieżna nabiera rozmiarów, chyba miałem rację. Co prawda po raz kolejny mierzymy się z tytułem, który był dostępny za darmo w tym roku, ale jeśli tendencja dostawiania coraz większych gier się nie zmieni, to jutro możemy liczyć na coś równie (albo bardziej) interesującego. Dla przypomnienia dopiszę, że pierwszego dnia dostaliśmy port gry mobilnej na komputery, ale wczoraj już znacznie ciekawsze Them's Fightin' Herds. Do końca wydarzenia pozostało 10 dni, a szóstą grą do odebrania jest...


Wolfenstein: The New Order

Myślę, że Pana Blazkowicza żadnemu miłośnikowi pierwszoosobowych strzelanek nie trzeba przestawiać. Zwłaszcza nam, bo przecież główny bohater gier o Wolfensteinie ma częściowo polskie korzenie, co daje mu duży bonus do rozpoznawalności. Oferowana nam (znowu) odsłona serii została wydana w 2014 roku, ale zapewniam was, że będziecie się doskonale bawić również dzisiaj. Nawet sam zamierzam jeszcze raz rzucić się na front.

Pamiętajcie, że dzisiaj musicie się w miarę pospieszyć, ponieważ Wolfensteina: The New Order możecie odebrać tylko do jutra, 21 grudnia, do 17:00. Po tym czasie znajdziecie tam już inną grę. Wszystkich chętnych zapraszam do ustawienia się w kolejce W TYM MIEJSCU.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze