3
2.06.2022, 15:06Lektura na 2 minuty

Epic Games Store: W tym tygodniu za darmo gra o historii... alternatywnej

Do zgarnięcia jest Wolfenstein z 2014 roku! Tim Sweeney nadal szasta tytułami.

Czy to powiew okresu wakacyjnego czy też kolejna ofensywa na Steama – Epic Games Store wrzuciło wyższy bieg i po śnie zimowym ponownie zasypuje nas grami. Były już trzecie Borderlandsy i kolekcja Bioshocka. Teraz przychodzi czas na kolejnego klasyka – do odebrania za darmo jest gra z serii Wolfenstein, i to bynajmniej nie ta najstarsza!

Opisujemy: widzimy obrazek z gry Wolfenstein: The New Order. Na pierwszym planie dwa symetrycznie trzymane karabiny. W tle naziści, których zabijamy, oraz wybuchy. Jeszcze dalej widać ścianę z drutem kolczastym i dużo dymu. Obraz utrzymany w szarych barwach.
Screenshot z gry Wolfenstein: The New Order, źródło: materiały prasowe

Wolfenstein: The New Order to wydany w 2014 roku FPS, który „wskrzesił” znaną i uwielbianą serię. Wysoko oceniona strzelanka – aż 81/100 na OpenCriticu i MetaCriticu, 90% pozytywnych recenzji na Steamie – ponownie pozwala nam zanurzyć się w odmęty surrealnej, alternatywnej wersji historii, gdzie naziści wygrali wojnę. Główny bohater, wybudzony ze śpiączki B.J. Blazkowicz, oczywiście nie może tego tak zostawić. Rusza na rozwałkę, która dla gracza oznacza nic innego jak świetny gameplay i wciągającą historię.

Darmową grę odbierzecie TUTAJ, a przy okazji zapraszamy do naszego felietonu napisanego z okazji 30-lecia serii.


Czytaj dalej

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów1004

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze