1
15.02.2024, 16:00Lektura na 1 minutę

Epic Games Store: Odbierz za darmo grę rajdową

Tym razem Epic Games zabierze nas na jedne z najbardziej wymagających mistrzostw motoryzacyjnych na świecie.


Krzysztof „Gwint” Jackowski

Ostatnim razem Epic Games zaoferowało nam aż dwie gry w cotygodniowej ofercie darmówek na ich platformie. Tym razem będzie trochę skromniej jeśli chodzi o ilość produkcji, jednak nie powinna spaść przy tym jakość. 

Poznajcie proszę Dakar Desert Rally – produkcję opartą na jednych z najbardziej wymagających wyścigów na naszej planecie, które odbywają się od 1979 roku. W grze będziemy mogli siąść za kierownicą ogromnej floty pojazdów: od motorów i quadów, przez rajdowe terenówki, na ogromnych ciężarówkach kończąc. Wszystko to na trasach rajdu z lat 2020-2022, co przekłada się na ponad 30 etapów, które można rozgrywać solo, jak i wspólnie z innymi graczami. Jeżeli to was nie zadowala, będziecie mieli także możliwość stworzenia własnych tras. Wszystko to okraszone przyzwoitą oprawą graficzną z dynamicznymi efektami pogodowymi.

Dakar Desert Rally możecie odebrać za darmo do następnego czwartku do godz. 17:00. Zrobicie to oczywiście  TUTAJ.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów321

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze