2
23.11.2023, 16:00Lektura na 1 minutę

Epic Games Store: Kontynuacja uznanej gry za darmo

W tym tygodniu Epic Games oddało w nasze ręce za darmo produkcję, która z pewnością przypadnie do gustu fanom The Invincible.

Jak co tydzień Epic Games Store obdarowuje graczy darmowymi tytułami. Czasami mamy do czynienia ze znanymi markami, częściej jednak dane jest nam zapoznać się z niszowymi produkcjami, które z pewnością nie trafiłyby do masowego odbiorcy, gdyby nie program Epica. W tym tygodniu otrzymaliśmy za uczciwą kwotę kontynuację uznanej przed laty gry.

Oczywiście chodzi o  Deliver Us Mars, tegoroczny sequel Deliver Us The Moon z 2018 roku. Jest to przygodówka, w której wcielamy się w Kathy Johanson, astronautkę, która zostaje wysłana z zespołem Zephyra na Marsa. Ich celem jest odnalezienie i odzyskanie skradzionych statków. Bez nich dalsze istnienie ludzkości stoi pod bardzo dużym znakiem zapytania.

W ramach gry będziemy eksplorować czerwoną planetę, rozwiązywać szereg zagadek oraz poznawać tajemnice napotkanych przez nas lokacji. Brzmi standardowo, ale jak wskazuje opis gry na Epic Games Store, do naszej dyspozycji zostaje oddana produkcja, która została dopracowana pod kątem rozgrywki oraz narracji. Standardowo produkcja jest dostępna za darmo od godziny 17:00, aż do następnego czwartku, kiedy to otrzymamy kolejny zestaw gier. A tymczasem wskakujcie na stronę sklepu i odbierajcie Deliver Us Mars, póki możecie!


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów261

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze