9
18.05.2023, 15:00Lektura na 2 minuty

Epic Games Store: Hit Hideo Kojimy do odebrania za darmo

Epic Games Store ponownie pozwala nam odebrać za darmo dużą grę od Kojima Productions.

Jeśli podczas piętnastodniowego, świątecznego wydarzenia na Epic Games Store mieliście ciekawsze rzeczy do roboty, niż odbieranie darmowych gier, to jeszcze nie wszystko stracone. I to nawet pomijając fakt, że niektóre z tytułów na tym wydarzeniu mieliśmy okazję odebrać wcześniej. Dzisiaj nie mamy zresztą wyjątku od tej reguły, ale to wcale nie oznacza, że produkcja jest mniej interesująca. No, chyba że już ją macie – to nic nie poradzę.


Death Stranding

Raczej lepsza propozycja niż 4 darmowe dodatki do Simsów z zeszłego tygodnia, ale znacznie gorsza niż na przykład takie... no nie wiem, Death Stranding 2? Co z tego, że premiera ma być dopiero w 2024. Ale mamy to, co mamy, narzekać nie wypada – kolejny raz dostaliśmy okazję, by wcielić się w kuriera i wyruszyć na wyprawę do innych ludzkich enklaw. Musicie jednak uważać na niewidzialnych wrogów – Wynurzonych. Obawiam się, że spotkania z nimi wpisane są w ryzyko zawodowe. Ale za to bez nich i byłoby zdecydowanie nudniej.

Epic Games Store pozwala nam odebrać wielką produkcję Hideo Kojimy na swojej stronie, a czas na to nam minie w przyszły czwartek (25 maja) o godzinie 17:00.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze