14.09.2023, 15:00Lektura na 2 minuty

Epic Games Store: Darmowa gra polskiego studia już czeka na odebranie

W tym tygodniu wracamy do realnego świata, dzięki dość nietypowemu symulatorowi.

Nadszedł więc kolejny czwartek, dzień tak wyczekiwany wśród graczy. W końcu możliwość odebrania darmowej gry nie zdarza się codziennie. Dzieje się to natomiast co tydzień, co i tak jest niezłym rozwiązaniem. Ostatnio na Epic Games Store mogliśmy odebrać Spelldriftera i zetrzeć się z grupami fantastycznych monstrów i bestii. W tym tygodniu zmagać się będziemy z zagrożeniami znacznie bardziej realnymi, a to dzięki produkcji polskich twórców.


911 Operator

W tej grze wcielamy się w operatora numeru alarmowego w centrum ratunkowym. Podczas rozgrywki przyjdzie nam więc odpowiadać na telefony potrzebujących, udzielać porad dotyczących pierwszej pomocy czy zarządzać wysyłaniem jednostek ratunkowych. Bardzo istotne jest również prawidłowe ocenienie osoby do nas dzwoniącej, gdyż oprócz ludzi potrzebujących faktycznej pomocy, mogą to być też terroryści czy zwyczajni żartownisie. Będziemy musieli wówczas zadecydować czy do takiej osoby wysłać któreś z dostępnych nam jednostek, czy zignorować takie połączenie. Produkcja może również pochwalić się możliwością grania w dowolnym mieście na świecie. System łączy się z serwisem OpenStreetMap i pozwala prowadzić rozgrywkę w którejkolwiek aglomeracji dostępnej na mapach. Chcecie dowodzić centrum ratunkowym w rodzinnej miejscowości? Możecie to zrobić dzięki 911 Operator, za które odpowiada rodzime Jutsu Games.

Produkcję polskiego studia możecie odebrać do przyszłego czwartku 21 września, do godziny 17.00 na Epic Games Store.

Redaktor
Maciek Szymczak

Zakochany w fantastyce maści wszelkiej. Jak najmniej czasu spędza, siedząc w tym świecie, a jak najwięcej przemierzając nadprzestrzeń Odległej Galaktyki, niebo Alagaësii, szlaki Kontynentu lub bezkresne łąki na Cuszimie. Gdy w końcu wyjdzie remake pierwszego Wiedźmina, to zniknie z tego wszechświata, dopóki nie przejdzie gry na każdy możliwy sposób. Niezwykle irytuje go, gdy ktoś traktuje popkulturę jako treści niższego rzędu. Typ, który kłócił się z polonistką, że gry to też sztuka, a na maturze odwołał się do Gwiezdnych Wojen.

Profil
Wpisów43

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane