5.06.2024, 14:00Lektura na 1 minutę

EA Sports FC 24: Dodatek z okazji Euro 2024 niedługo trafi do gry

Jak co kilka lat, EA Sports FC 24 (dawniej FIFA) ugości jeden z największych piłkarskich turniejów.


Krzysztof „Gwint” Jackowski

EA FC 24 miało być nowym otwarciem dla piłkarskich gier od EA Sports. Ninho w swojej recenzji doszedł do konkluzji, że nowa nazwa to największa zmiana, ale patrząc po wynikach, jakie tytuł osiągnął na samym starcie, to można pomyśleć, że gracze nie oczekiwali chyba przesadnie więcej. Przez wiele miesięcy wiedzieliśmy także, że do EA FC trafi specjalna aktualizacja z okazji Mistrzostw Europy, które w tym roku odbędą się w Niemczech.

Na nieco ponad tydzień przed startem turnieju poznaliśmy także datę, kiedy będziemy mogli spodziewać się specjalnego wydarzenia w grze. W nową zawartość EA FC 24 zagramy od czwartku, 6 czerwca. I tak na dobrą sprawę to wszystko, co wiemy o aktualizacji. EA Sports nie było skore podzielić się niczym więcej, poza oficjalną okładką „dodatku”, która… a zresztą, sami spójrzcie.

Wydarzenie będzie dostępne na PC, PS4, PS5, Xboksach One, Series X/S oraz Nintendo Switch.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów481

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze