10.05.2023, 09:45Lektura na 1 minutę
Informacja prasowa

Dzika jazda na Marsie: World of Tanks przedstawia dostępną dla każdego walkę w klimacie Sci-Fi

Twórcy World of Tanks przedstawiają międzygalaktyczną przygodę, która rzuca graczy w wir ostrych i bez żadnych zasad potyczek na Marsie! Od 11 do 22 maja gracze mogą eksplorować tajemniczą powierzchnię Marsa w nowym, specjalnym trybie gry.

To nie jest typowa walka w stylu World of Tanks… Gracze wskoczą w marsjańskie łaziki wyposażone w nowe wzmocnienia i umiejętności, a ich celem będzie przejęcie kontroli nad stworzonym przez kosmitów „Obiektem” w centrum mapy. Przeciwników można atakować laserowymi pociskami lub po prostu taranować i spychać w kosmiczną pustkę! Poza ikonicznym czerwonym, marsjańskim piaskiem czekają inne zagrożenia jak jeziora wypełnione kwasem, formacje skał i głębokie przepaście. Brzegi mapy zapewniają zapierające dech w piersiach widoki, ale jeden nieostrożnych ruch lub atak przeciwnika i… Nie ma się jednak co zanadto martwić, bo system respawnów jest w grze i po zniszczeniu naszego łazika wracamy na Marsa, aby się odegrać!

Wydarzenie ma przygotowaną własną ścieżkę dźwiękową, także kosmiczny klimat wylewa się nie tylko z ekranów, ale i z głośników. Gracze w kolejnych walkach będą zaliczać kolejne poziomy wydarzenia, a za awanse przewidziane są świetne nagrody jak dni konta premium, obligacje, nowe wyposażenie oraz tony materiałów kosmetycznych w klimacie marsjańskim!

7
zdjęć

Po więcej informacji na temat wydarzenia zapraszamy na https://worldoftanks.com/

Redaktor
Informacja prasowa
Wpisów566

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane