1
23.01.2024, 16:00Lektura na 1 minutę

Dying Light dostanie planszówkę. Zapowiedziano zbiórkę na Kickstarterze

Glass Cannon Unplugged ogłosiło datę startu zbiórki na grę planszową Dying Light: The Board Game.


Jakub „rajmund” Gańko

Dying Light: The Board Game to planszowa adaptacja przeboju Techlandu przygotowana przez Przemysława Zuba i Bartosza Tomalę. Jako grupa od 1 do 4 graczy udamy się do Villedoru, ostatniego miasta postapokaliptycznej Ziemi, by stawić czoła kolejnym falom zombie. Gra ma zapewnić unikatowe survivalowe doświadczenia zarówno dla pojedynczego gracza, jak i we współpracy z innymi.

Obok systemu walki nie zabraknie także sztandarowej dla Dying Lighta mechaniki parkouru czy zmiennego cyklu dnia i nocy. Jednocześnie zasady mają być przystępne i pozwalać na zróżnicowane podejście do rozgrywki. Twórcy opracowują grę we współpracy z Techlandem i szykują już cały szereg popremierowych rozszerzeń.

Dying Light: The Board Game

Dying Light: The Board Game trafi na Kickstartera już 27 lutego. W dniu odpalenia zbiórki udostępniony zostanie bezpłatny zestaw związany z Kyle'em Crane'em, w skład którego wejdzie figurka z podstawką, karta postaci oraz unikatowa broń. Będzie on dostępny dla wszystkich, którzy wesprą zbiórkę w ciągu pierwszych 24 godzin.

Więcej szczegółów na temat Dying Light: The Board Game znajdziecie TUTAJ.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, szatniarz w Lakeview Hotel, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1904

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze