4
20.02.2024, 10:30Lektura na 2 minuty
Wideo

Dying Light 2 doczeka się edycji Reloaded. Posiadacze „podstawki” dostaną dodatki za darmo

Techland ujawnił zawartość i datę premiery zupełnie nowej edycji gry oraz aktualizacji Firearms.


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Techland dalej stara się zmieniać Dying Lighta 2. Nie wszystkie wprowadzane pomysły wychodzą grze na dobre. Przykładowo wprowadzenie do tytułu mikrotransakcji wywołało duże kontrowersje. Od premiery gry zostało wprowadzonych również wiele korzystnych zmian zasugerowanych przez społeczność. Mowa m.in. o uczynieniu nocy bardziej strasznymi, ulepszeniu parkouru i zwiększeniu brutalności w walce. Trend ten zdaje się potwierdzać nadchodząca Reloaded Edition, która (wraz z aktualizacją Firearms) zadebiutuje już 22 lutego.

Nie od dziś wiadomo, że Dying Light 2 to gra, w której walczy się bronią białą. Cały koncept polskiego tytułu obraca się wokół tego założenia, ale fani od dawna dawali twórcom do zrozumienia, że chcieliby mieć również możliwość postrzelania do zombiaków. Techland jakiś czas temu potwierdził, że pracuje nad wprowadzeniem do Dying Lighta 2 broni palnej. Dyrektor marki, Tymon Smektała, twierdzi, że było to spore wyzwanie nie tylko pod względem rozgrywki, ale i narracji.

Gracze będą mogli sprawdzić to wszystko w aktualizacji Firearms, która pojawi się 22 lutego wraz z Reloaded Edition, które oferuje całą zawartość wprowadzoną do Dying Lighta 2 od premiery gry. Update poprawia także efekty wizualne, skyboxy i twarze zombie. Techland określa ten zestaw nowości jako największy w historii gry i podpina jego premierę pod świętowanie drugiej rocznicy jej premiery.

Aktualizacja Firearms jest bezpłatna dla tych, którzy już posiadają grę.


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów206

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze