11
13.06.2023, 08:45Lektura na 1 minutę
Wideo

Dragon's Dogma 2 będzie miała czterokrotnie większą mapę niż „jedynka”

Capcom na swoim pokazie podzielił się nowymi szczegółami dotyczącymi Dragon's Dogma 2 i sporym kawałkiem gameplayu.


Patryk „Delighter” Żelazny

To już będzie niemalże rok, od kiedy Dragon's Dogma 2 została zapowiedziana. Pierwszy zwiastun produkcji dostaliśmy parę tygodni temu, na niedawnym PlayStation Showcase. Wtedy ilość informacji informacji pozostawiała wiele do życzenia. Wiemy, że gra powstaje na tym samym silniku, co kilka ostatnich gier z serii Resident Evil, że klimatem mocno przypomina pierwszą część i że miejscami wygląda jak Final Fantasy. Obawiam się, że nowe szczegóły nie wchodzą dużo głębiej.

Pod pewnym względem Capcom Showcase nie zawiódł fanów Dragon's Dogmy. Jeśli w pierwszej części czuliście się ściśnięci, to w kontynuacji problem powinien zniknąć na dobre, bo sequel może się pochwalić aż czterokrotnie większym światem. Oczywiście to nie wszystko, co zostało powiedziane, a poniżej czeka na was ponad trzyminutowa prezentacja gry z wieloma fragmentami gameplayu.

Gdybyście nie zwrócili uwagi, gra będzie charakteryzować się wysokiej jakości sztuczną inteligencją. A jeśli chodzi o datę premiery, to w tej kwestii nadal cisza. Capcom za to obiecał nam więcej informacji w przyszłości, zatem trzymamy za słowo (i oby to nie był kolejny rok).


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze