20.05.2024, 16:00Lektura na 2 minuty
Wideo

Dragon Ball: Sparking! Zero – Mogliśmy poznać dokładną datę premiery

SergioM3R dotarł do oficjalnej dokumentacji Bandai Namco, która może zdradzać dokładny dzień debiutu Dragon Ball: Sparking! Zero.

Zapowiedziany na The Game Awards 2023 Dragon Ball: Sparking! Zero wciąż nie doczekał się oficjalnego ogłoszenia konkretnej daty premiery. W trakcie wyczekiwania na informacje dotyczące terminu debiutu gry dotarła do nas niestety bardzo smutna wiadomość o tym, że twórca Dragon Balla, Akira Toriyama, zmarł w wieku 68 lat. Nie jestem pewny, czy można to nazwać pocieszeniem, ale na pewno jest to jakiś sposób na to, by nieco przewietrzyć myśli po takich przykrych wieściach, a chodzi mi tu o to, że być może poznaliśmy dokładny dzień premiery Dragon Ball; Sparking! Zero.

Data wydania gry została odnaleziona przez SergioM3R. Jak wyjaśnił, dotarł on do informacji o premierach wielu różnych gier Bandai Namco. Przekazał przy tym również, że są to dane uzyskane prosto z oficjalnej dokumentacji japońskiego wydawcy. Wynika z niej, że Dragon Ball: Sparking! Zero zadebiutuje 1 października 2024 roku.

Trzeba tutaj jednak mieć jedną istotną rzecz na uwadze. Otóż, jak podkreślił sam SergioM3R, wiele innych produkcji z tej listy również ma zaplanowaną premierę pierwszego dnia miesiąca. Może to zatem sugerować, że jest to na razie orientacyjna data wydania gry, a konkretny dzień debiutu zostanie dopiero ustalony. Oczywiście, jak zawsze w takich przypadkach bywa, należy pamiętać, że plany wydawnicze mogą się w każdej chwili zmienić, a ustalona przez Bandai Namco październikowa premiera może zostać ostatecznie przesunięta.


Czytaj dalej

Redaktor
Adam Kołodziejczyk

Za dzieciaka miłość do świata gier zaszczepiły we mnie erpegi (głównie pierwsze Baldury, Fallouty i Gothiki). Dziś mogę śmiało powiedzieć, że choć wciąż jest to mój ulubiony gatunek, to potrafię znaleźć coś dla siebie w niemalże każdym typie rozgrywki. Poza tym uwielbiam wciągać w medium gier osoby, które zupełnie go nie znają.

Profil
Wpisów212

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze