10
3.03.2024, 15:15Lektura na 2 minuty
Plotka

Dragon Age: Dreadwolf – EA ma być pewne premiery w tym roku

Kolejne informacje zdają się potwierdzać, że premiera Dragon Age: Dreadwolf może nie być wcale tak odległa. Według Jeffa Grubba EA jest przekonane, że gra zadebiutuje w tym roku.

Plotki o konkretnej dacie wydania Dragon Age: Dreadwolf krążą już od naprawdę długiego czasu. W ostatnim roku nieco jednak wyhamowały, jako że w maju dowiedzieliśmy się, iż tytuł ukaże się najwcześniej w 2024 roku. Tym razem Jeff Grubb podzielił się z nami kolejnymi wiadomościami na temat premiery nadchodzącego dzieła BioWare. Podawane przez niego informacje zdają się także potwierdzać plany zaprezentowania gry latem tego roku.


Podejrzewam, że (Dragon Age: Dreadwolf – dop. red.) prawdopodobnie pojawi się latem. Nie wiem, kiedy dokładnie zostanie zaprezentowany, ale zakładam, że właśnie latem tego roku.


Grubb przekazał również, że Electronic Arts jest pewne tego, że Dragon Age: Dreadwolf ukaże się w 2024 roku. Zaznaczył też, że te plany mogą się jeszcze zmienić, ale z ostatnich informacji, do jakich dotarł, wynika, że firma jest całkiem przekonana, iż najnowszą odsłonę Dragon Age’a uda się wydać jeszcze w tym roku.


Z tego co słyszałem, ukaże się w tym roku. (EA – dop. red.) jest tego całkiem pewne. Nie mamy oczywiście żadnej gwarancji, premiera może się poślizgnąć, ale obecnie spodziewają się wypuszczenia go jeszcze w tym roku.


Słowa Grubba pokrywają się z wcześniejszymi przypuszczeniami co do daty wydania nowego Dragon Age’a. W zeszłym roku z profilu na LinkedInie jednego z pracowników Electronic Arts można było bowiem wywnioskować, że premiera Dragon Age: Dreadwolf przypadnie właśnie na rok 2024.

Tak jak powiedział Grubb, należy jednak pamiętać o tym, że plany wydawnicze mogą się zawsze zmienić. Niemniej pewnym jest, że Dragon Age: Dreadwolf jest już coraz bliżej i warto wypatrywać na horyzoncie kolejnych informacji odnośnie do najnowszej części serii kultowych erpegów BioWare.


Czytaj dalej

Redaktor
Adam Kołodziejczyk

Za dzieciaka miłość do świata gier zaszczepiły we mnie erpegi (głównie pierwsze Baldury, Fallouty i Gothiki). Dziś mogę śmiało powiedzieć, że choć wciąż jest to mój ulubiony gatunek, to potrafię znaleźć coś dla siebie w niemalże każdym typie rozgrywki. Poza tym uwielbiam wciągać w medium gier osoby, które zupełnie go nie znają.

Profil
Wpisów195

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze