6
28.07.2020, 09:09Lektura na 1 minutę

Disintegration z darmowym weekendem [WIDEO]

Czy tym razem dacie szansę tej unikatowej mieszance FPS-a i RTS-a?


Witold Tłuchowski

Na papierze Disintegration, nowa gra znanego z Halo i Mytha Marcusa Lehto, wygląda naprawdę dobrze. Ostrzeliwanie wrogów z pokładu statku przy jednoczesnym dowodzeniu niewielkim oddziałem oraz koordynowaniu ataków z sojusznikami faktycznie w snutych przez twórców wizjach mogło zachwycić. Po premierze szybko się jednak okazało, że tytuł ten jest – eufemistycznie rzecz ujmując – nie dla każdego.

Produkcja V1 Interactive po ponad miesiącu na rynku wciąż ma problemy z przyciągnięciem do siebie graczy (w szczytowym momencie było ich na Steamie 120), stąd decyzja o darmowym weekendzie wydaje się naturalna. Ten ruszy 30 czerwca i potrwa do 3 sierpnia. Wypróbujemy w tym czasie zarówno kampanię dla pojedynczego gracza, jak i tryb wieloosobowy. Zagramy na pecetach, PS4 i XBO. Oprócz tego już w tym momencie konsolowcy mogą zakupić Disintegration o 40% taniej. Na Steamie promocja rozpocznie się już w czwartek.


Czytaj dalej

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5501

Obserwujących13

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze