6
29.08.2023, 12:45Lektura na 1 minutę

Diablo IV: W ten weekend zdobędziesz więcej złota i doświadczenia

Ból spowodowany rozwijaniem postaci w Diablo IV zostanie trochę przytłumiony w weekend.


Krzysztof „Gwint” Jackowski

Diablo IV to chyba najbardziej polaryzujący tytuł w branży od czasów Cyberpunka 2077. Dobrze jednak słyszeć, że twórcy cały czas pracują nad usprawnieniami gry. Blizzard postanowił pójść trochę na rękę graczom i zorganizował specjalne wydarzenie.

Mother’s Blessing Weekend startuje w najbliższy piątek, 1 września i potrwa do wtorku, 5 września. W ramach wydarzenia będzie można zdobyć o 25% więcej doświadczenia oraz złota za wykonywanie codziennej rutyny w Diablo IV. Gracze, którzy zdobywają 8% więcej expa dzięki przepustce sezonowej, będą mieli naliczoną dodatkową premię, oferowaną przez specjalne wydarzenie. Można jedynie przyczepić się do tego, że w ramach eventu Blizzard nie zdecydował się na podwojenie wartości doświadczenia i złota, ale od czegoś zawsze trzeba zacząć.

Na sam koniec przypomnę, że na Gamescomie ogłoszono nowy sezon do Diablo IV, który zadebiutuje 17 października. Szczegóły dotyczące Sezonu Krwi znajdziecie tutaj.

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów156

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane