3
29.12.2021, 20:45Lektura na 1 minutę

Diablo III: Kolejna edycja wydarzenia Ciemność nad Tristram

Wracamy do początków kultowej serii.

Blizzard zabiera nas w podróż sentymentalną, a wszystko ma związek z tegoroczną odsłoną wydarzenia „Ciemność nad Tristram”. Tak, zbliżają się kolejne urodziny oryginalnego Diablo, dlatego warto (znów) wrócić do przeszłości i niejako przy okazji zmierzyć się z naprawdę konkretnym wyzwaniem. Legendarne łupy czekają na wytrwałych fanów krwawej sieczki.

I jeszcze rzut oka na fragment oficjalnego komunikatu:


Kultyści rozpoczną swoje mroczne rytuały 1 stycznia o godz. 1:00 w nocy czasu polskiego, a portal stanie przed wami otworem 4 stycznia o tej samej porze.

Podążcie tropem wskazówek, a już niebawem znajdziecie się w świecie niesamowitej technologii RetroVision, nad którym góruje ponura katedra. Zapuśćcie się w podziemia, gdzie czekają na was znajomi przeciwnicy i klasyczne przedmioty, od których zakręci się wam łezka w oku. Wszystkich atrakcji doświadczycie na silniku Diablo III. A głęboko pod katakumbami sam Mroczny Władca czeka na nieustraszonych śmiałków, którzy ośmielą się rzucić mu wyzwanie...


Wydarzenie rocznicowe „Ciemność nad Tristram” zakończy się 1 lutego o godzinie 1:00 w nocy czasu polskiego.


Czytaj dalej

Redaktor
Rafał „hraboll” Pieczka

Niegdyś byłem ekspertem od klasycznych przygodówek, zaś obecnie jestem nieuleczalnym łasuchem i nieprzyzwoicie zatwardziałym fanem angielskiego futbolu. Zaczynałem z poziomu wiernego czytelnika CD-Action, pisałem w kilku miejscach. Aktualnie spełniam swoje marzenia.

Profil
Wpisów1397

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze