12.01.2024, 14:00Lektura na 2 minuty

Diablo 4: Blizzard zaprasza na prezentację 3. sezonu

Podczas transmisji na żywo twórcy Diablo 4 podzielą się szczegółami odnośnie do zbliżającego się 3. sezonu oraz odpowiedzą na pytania widzów.

Pomimo niezbyt dobrego startu Diablo 4, Blizzard nie skreślił gry i nadal chce ją rozwijać. Być może twórcy wyciągnęli wnioski z niezadowalających graczy aktualizacji, a także nie popełnią błędów, które, nomen omen, wygenerują błędy na start sezonu, jak w przypadku pierwszego z nich. Drugi z kolei, nazwany Sezonem Krwi, zdaje się, poradził sobie lepiej (a przynajmniej tak było według redakcyjnego kolegi Cubitussa). Może w takim razie sprawdzi się znane powiedzenie „do trzech razy sztuka”?

Tego dowiemy się oczywiście przy samej premierze trzeciego sezonu Diablo 4. Niemniej pewne przewidywania będzie można już poczynić przy okazji ujawnienia większej ilości informacji na jego temat. To zaś nastąpi podczas transmisji na żywo Blizzarda 18 stycznia o godzinie 18. Jak firma napisała na swojej stronie, o nowym sezonie opowiedzą m.in. Adam Fletcher (zastępca dyrektora ds. społeczności), Daniel Tanguay (kierownik ds. projektu gry) czy Madeleine James (projektantka zadań). Niemniej co nieco o nim mamy się dowiedzieć, według wpisu na X-sie Blizzarda, już 16 stycznia.

Twórcy podczas transmisji opowiedzą o takich kwestiach jak zmiany rozgrywki poczynione w trzecim sezonie, ulepszaniu komfortu gry czy postępach sezonowych. Dowiemy się także, jak zorganizowana będzie od startu nowego sezonu rywalizacja rankingowa w ramach jego nowego systemu, nazwanego Cięgami. Dodatkowo po podaniu wszystkich informacji wspomniane osoby będą odpowiadać na pytania oglądających wydarzenie.

Całość będzie można obejrzeć na kanałach Twitch oraz YouTube Diablo. Jeśli zaś nie będziecie mogli wtedy włączyć transmisji, to nic straconego – tuż po jej zakończeniu Blizzard opublikuje jego zapis na swoich kanałach. Być może zachęci to was do spróbowania Diablo 4 po tym, jak ostatni, pełnoprawny sezon w „trójce” już przeminął?


Czytaj dalej

Redaktor
Michał Gąsior

Gracz kiszący się przez większość życia na słabiusieńkim pececie, stąd pałający miłością do kilku tytułów wydanych przed swoim rokiem urodzenia jak Thief 2 czy Heroes III. Niezdrowo analizujący spójność mechanik gry ze światem przedstawionym. Zawsze daje najwięcej punktów w charyzmę. Fortnite spalił mu zasilacz.

Profil
Wpisów154

Obserwujących1

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze