31.01.2024, 10:15Lektura na 2 minuty
Wideo

Diablo 4: Blizzard zapowiada wydarzenie Księżycowe Przebudzenie

Już w przyszłym tygodniu w Diablo 4 rozpocznie się nowe wydarzenie, które zatytułowano Księżycowe Przebudzenie.


Jakub „rajmund” Gańko

Zakończony niedawno drugi sezon Diablo 4 mógł dawać złudne wrażenie, że Blizzard wyciągnął wnioski ze swoich wcześniejszych decyzji i przywrócił grę na właściwe tory. Niestety, trwający właśnie Sezon Konstruktów ponownie rozczarował graczy, którzy nie mają ochoty na zabawę opartą na unikaniu pułapek (osłabiający je patch niewiele tu zmienił) i wyraźnie widzą niewielki wpływ nowego towarzysza na rozgrywkę. Być może sytuację nieco poprawi nadchodzące Księżycowe Przebudzenie?

Blizzard ogłosił, że wydarzenie potrwa od 6 lutego od godz. 19:00 do 20 lutego do godz. 19:00 i będą mogły w nim wziąć udział zarówno postaci sezonowe, jak i te przebywające w Sferze Wieczności. Główną atrakcją Przebudzenia mają być Księżycowe Kapliczki rozsiane po całym Sanktuarium. Po ich aktywacji możemy liczyć na 50 proc. premii do punktów doświadczenia, 30 proc. premii szybkości ruchu oraz inne wzmocnienia. Ponadto będziemy gromadzić reputację związana z wydarzeniem pod postacią Przychylności Przodków. Czekają nas też związane z nią podziemia, w których znajdziemy kolejne kapliczki.


By wziąć udział w radosnych obchodach Księżycowego Przebudzenia, udajcie się do Ked Bardu i odwiedźcie północną część miasta. Na miejscu spotkacie się z Ying Yue, która prowadzi Księżycowy Nocny Rynek. Jest to centrum Księżycowego Przebudzenia, w którym wymienicie Przychylność Przodków na ekstrawaganckie nagrody z motywem Księżycowej Odnowy.


Twórcy zaproszą graczy do 10 poziomów Przychylności Przodków, a za ich pokonanie czeka na nas 6 nagród w postaci elementów kosmetycznych z motywem księżycowym. Dodatkowe stroje będą również dostępne w sklepie Tejal.

Diablo 4

Wszystkie szczegóły wydarzenia znajdziecie TUTAJ.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, szatniarz w Lakeview Hotel, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1827

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze