54
10.09.2017, 09:37Lektura na 1 minutę

Destiny 2 cieszy się ogromną popularnością

Gra przyciąga przed ekrany imponujące rzesze graczy. Obecnie większe niż PlayerUnknown’s Battlegrounds.


Paweł „Cursian” Raban

Bungie pochwaliło się na Twitterze, że w pewnym momencie ich najnowsze dzieło przyciągnęło ok. 1,2 miliona graczy jednocześnie. Liczba dotyczy zarówno grających na PS4, jak i XBO.   

Wziąwszy pod uwagę, że premiera wersji PC dopiero przed nami, przyszłość gry rysuje się w nader optymistycznych barwach. Wydaje się, że gracze nie będą też narzekać na brak zajęcia, bo choć od premiery minęło ledwie kilka dni, ujawniono już garść informacji na temat pierwszego DLC –  Klątwy Ozyrysa.

Skoro jesteśmy już przy wielkich liczbach, warto dodać, że niedawno magiczną barierę miliona jednocześnie bawiących się graczy przebiło też PlayerUnknown’s Battlegrounds.

Redaktor
Paweł „Cursian” Raban

Jestem wielbicielem turówek i wszelkiej maści erpegów: zarówno klasycznych, jak i współczesnych. Do tego zdeklarowanym zwolennikiem tytułów dla jednego gracza, przy czym od tej zasady istnieje jeden poważny wyjątek – World of Warcraft. W Azeroth przesiedziałem więcej godzin, niż chciałbym przyznać, raz ciesząc się każdą chwilą, kiedy indziej zrzędząc na czym świat stoi. Nie wyobrażam sobie dnia bez książki (niemal zawsze fantastyki), za to spokojnie obyłbym się bez kina i seriali. Z CDA związany jestem od 2011 roku.

Profil
Wpisów3205

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane