2
7.05.2020, 16:00Lektura na 1 minutę

Desperados III – Poznajcie jednego z dwójki nowych członków ekipy [WIDEO]

Pary w łapach mu nie zabraknie, ale posłuży się też podstępem.


Paweł „Cursian” Raban

Wszyscy, którym nie obce są rozkosze rozsądnego wydawania rozkazów i cierpliwego zdejmowania kolejnych patroli, doskonale wiedzą, że w tym roku Święta nadejdą w czerwcu. Nasi wierni rewolwerowcy coraz niecierpliwiej wpatrują się wiec w kalendarze i upewniają się, że każdy z nich doskonale wie, co ma robić. To o tyle ważne, że oprócz weteranów pokroju Coopera i Doca McCoy’a, pojawi się też dwójka debiutantów. Władającą magią voodoo Isabelle Moreau mieliście okazję poznać już wcześniej, a teraz przyszła pora na oficjalny filmik Hectora Mendozy.

Facet jest silny jak tur i wzorem Mugena z Shadow Tactics nie ma sobie równych podczas walki w zwarciu i potrafi przenosić po dwa ciała jednocześnie, co czasem bywa naprawdę zbawienne. Arsenał jego sztuczek zamykają ogromniaste sidła.  

Na deser drugi odcinek serii zdradzającej kuli prac nad grą:


Czytaj dalej

Redaktor
Paweł „Cursian” Raban

Jestem wielbicielem turówek i wszelkiej maści erpegów: zarówno klasycznych, jak i współczesnych. Do tego zdeklarowanym zwolennikiem tytułów dla jednego gracza, przy czym od tej zasady istnieje jeden poważny wyjątek – World of Warcraft. W Azeroth przesiedziałem więcej godzin, niż chciałbym przyznać, raz ciesząc się każdą chwilą, kiedy indziej zrzędząc na czym świat stoi. Nie wyobrażam sobie dnia bez książki (niemal zawsze fantastyki), za to spokojnie obyłbym się bez kina i seriali. Z CDA związany jestem od 2011 roku.

Profil
Wpisów3205

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze