2
9.02.2024, 20:15Lektura na 2 minuty
Wideo

Death Stranding 2: Będą pożary, powodzie i trzęsienia ziemi

W trakcie rozgrywki, Death Stranding 2 zaskoczy nas dynamicznie zmieniającym się otoczeniem, ale nie tylko – developer w najnowszym materiale zdradza kilka informacji na temat swojej kolejnej produkcji, jak również innych projektów, nad którymi obecnie pracuje.

Po ostatnim zwiastunie Death Stranding 2: On the Beach zainteresowanie nową grą Hideo Kojimy gwałtownie wzrosło i nie ma się co dziwić, ponieważ oprócz klasycznych dla developera, niejasnych dziwactw, materiał potwierdzał ucztę wizualną, jaką będzie kolejna produkcja z tej serii. Oprócz trailera ze State of Play i tego z końcówki 2022 o grze nie wiemy zbyt dużo i pewnie jeszcze przez jakiś czas tak pozostanie, aczkolwiek Kojima już teraz zdradził, czego możemy się spodziewać.

Developer po 7 (!) latach zdecydował się powrócić z odcinkiem HideoTube, w którym porusza różne kwestie, także te związane z Death Stranding 2. I tak dowiadujemy się na przykład kilku ciekawostek związanych z trailerem ze streamu Sony, ponieważ Kojima ogląda go razem ze swoimi gośćmi, komentując poszczególne sceny. W ten sposób zdradził, że w trakcie podróży natkniemy się na klęski żywiołowe, dynamicznie zmieniające świat wokół bohatera – powodzie, trzęsienia ziemi, pożary czy lawiny zmuszą graczy do improwizacji w locie oraz utrudnią podróż. Ułatwieniem mogą być za to pojazdy, których dostaniemy „mnóstwo”.

Death Stranding 2

Laleczka, której wizerunku udzielił niemiecki aktor i reżyser Fatih Akin, będzie nam towarzyszyć w trakcie zwiedzania zupełnie nowego kontynentu, jaki odwiedzimy w Death Stranding 2. W toku fabuły dowiemy się, jak i dlaczego postać skończyła w obecnej formie.

Główny bohater ma do dyspozycji Magellana, czyli przemieszczający się pod ziemią statek-bazę, służący też jako miejsce odpoczynku.

Z informacji bardziej technicznych: zwiastun powstał w oparciu o wersję gry z PS5, a Kojima uważa, że przed premierą oprawa jeszcze ulegnie poprawie. Kilka dodatkowych informacji znajdziecie w zbiorczym tweecie poniżej:

W dalszej części materiału pojawiają się też aktorzy i reżyserzy biorący udział w tworzeniu Death Stranding 2, a także inne tematy dotyczące projektów Kojimy lub z nim związanych: jest trochę o ekranizacji Death Stranding, dokumencie opowiadającym o developerze czy jego kolejnej, szpiegowskiej grze akcji. Całe wideo z angielskimi napisami do obejrzenia tutaj:


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów961

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze