3
14.02.2020, 11:53Lektura na 1 minutę

DayZ: Darmowy weekend z grą Bohemia Interactive

Oprócz tego bezpłatnie wypróbować możemy też kuzyna Dead by Daylight.


Witold Tłuchowski

Głośne DayZ od Bohemia Interactive jest równie nieumarłe jak zombie gnębiące nielicznych pozostałych przy życiu mieszkańców Czarnorusi. Gra zaczynała przed ośmioma laty jako mod do Army II, a dzięki ogromnej popularności, jaką się cieszyła modyfikacja, jej twórca, Dean Hall, dołączył do czeskiego studia w celu stworzenia pełnoprawnej produkcji.

DayZ okazało się niemałym hitem, a od czasu premiery (po pięciu latach we wczesnym dostępie) gracze wciąż spędzają w niej chętnie swój czas. Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się, o co chodzi z tym całym wieloosobowym survivalem, w którym wszystko i wszyscy chcą nas zabić, twórcy mają dla was świetną okazję. Do końca weekendu (17 lutego do 19:00) możemy bowiem wypróbować DayZ za darmo. Grę znajdziecie TUTAJ.

W tym samym czasie możemy też sprawdzić bezpłatnie mniejszą produkcję, Last Year, którą najłatwiej porównać do Dead by Daylight. Jeżeli więc lubicie takie klimaty, tytuł możecie pobrać W TYM MIEJSCU.


Czytaj dalej

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5501

Obserwujących13

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze