39
6.06.2015, 12:09Lektura na 2 minuty

Dark Souls 3: Wyciekły pierwsze screeny i informacje [GALERIA]

Wygląda na to, że FromSoft lekko przeciekł przed E3. W sieci pojawiły się pierwsze informacje i obrazki, które pochodzą prawdopodobnie z Dark Souls 3... Chociaż oczywiście to nic pewnego, bo źródła informacji są anonimowe.


Berlin

Ze spraw czysto technicznych: premiera najpierw na PlayStation 4 i Xboksa One, dopiero później na PC. Na pewno możemy spodziewać się podobnego do reszty serii multiplayera (bo gra ma wspierać 1-4 graczy w multi jednocześnie), ale to też nikogo nie powinno zaskakiwać. 

Pojawić ma się 10 klas do wyboru (czyli wszystko po staremu), 45 nowych wrogów, 15 nowych bossów – nie wiadomo jednak, jak wielu starych znajomych spotkamy (obstawiam, że recykling będzie w tej części silny). 100 nowych broni, 40 nowych zestawów uzbrojenia (nie licząc rzeczy, które już widzieliśmy – nikogo nie powinien więc dziwić wracający set Havela).

Podobno w grze ma być też 12 lokacji (a screeny, jeżeli są prawdziwe, zapowiadają na razie mieszankę Undead Burgu z lekko Bloodborne'owym podejściem do przestrzeni miejskiej, że tak powiem). Świat ma też trochę bardziej "żyć", bo czeka nas około 60 minut cut-scenek (głównie na silniku). 

Jedną z większych zmian w multi ma być podobno system Sacrifice Ceremonies: będziemy mogli targać za sobą ciała/zwłoki (prawdopodobnie niektórych wrogów), a potem je w jakimś wybranym przez siebie miejscu składać w ofierze. Pozwoli to na stworzenie ogniska albo wskoczenie komuś do gry – brzmi dość interesująco.

Zmienić mają się też walki z bossami, bo pojawi się coś takiego, jak "Heat Up", ale na razie nie wiadomo, czym to w ogóle ma być.

I pojawić ma się też zmiana w systemie walki – dostaniemy "Sword Fighting Arts", czyli specjalne techniki walk, ciosy specjalne. Jednym z nich będzie "Rush In", który pozwoli nam zaatakować wroga bardzo, bardzo mocno, ale oberwać przy okazji. Drugi, "Circle", nie wiadomo, co konkretnie robi, ale brzmi jak coś związanego z unikami/krążeniem wokół przeciwników.

Więcej prawdopodobnie na E3. 

A screeny znajdziecie w naszej GALERII.


Redaktor
Berlin

Everybody wants to be a Master — everybody wants to show their skill. Everybody wants to get there faster, make their way to the top of the hill. Each time you try you're gonna get just a little bit better. Each day we climb one more step up the ladder. It's a whole new world we live in — it's a whole new way to see. It's a whole new place, with a brand new attitude. But you've still gotta catch 'em all... And be the best that you can be!

Profil
Wpisów1396

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze