22.11.2023, 09:01Lektura na 2 minuty
Informacja prasowa

Czołgiem zamiast sań. Vinnie Jones porzuca pracę u Mikołaja dla World of Tanks

Gwiazda ekranu i boiska ambasadorem wydarzenia Operacje Świąteczne 2024.


Informacja prasowa

Seria gier World of Tanks (dostępnych na PC, konsolach i urządzeniach mobilnych) kontynuuje coroczną świąteczną tradycję zapraszając do współpracy wyjątkowego ambasadora-celebrytę. W tym roku znany brytyjski piłkarz i gwiazda filmowa Vinnie Jones jest gotowy, aby użyczyć swojej charyzmatycznej osobowości twardziela w wydarzeniu Operacje Świąteczne 2024 dostępnym w grze World of Tanks na wszystkich platformach.

Vinnie Jones pracował potajemnie jako prawa ręka świętego Mikołaja, zajmując się tymi, którzy znaleźli się na „niegrzecznej liście”. Jednak w tym roku Vinnie nie jest tutaj, aby podarować swoją rózgę, ale po to by złożyć wypowiedzenie świętemu Mikołajowi. Opuszcza swoje stanowisko, aby poszukać nowej szansy: zostać dowódcą w World of Tanks! Najpierw jednak wyruszy ze swoją załogą, aby odhaczyć ostatnie punkty na „niegrzecznej liście”.


To prawda, co mówią - na dobre porzucam swoje bombki, aby dołączyć do graczy World of Tanks w wyjątkowym wydarzeniu Holiday Ops 2024. Moje dni „korygowania” osób na niegrzecznej liście to już przeszłość. Obecnie jestem dowódcą World of Tanks i to dopiero jest wesoła nowina!


Vinnie Jones, ex-prawa ręka Mikołaja, obecnie ambasador World of Tanks

Gracze będą mogli dołączyć do Vinniego Jonesa w garażu, gdzie będzie on przydzielał wyzwania i zadania wszystkim zainteresowanym czołgistom. Pomyślne ukończenie tych misji nagrodzi ich tematycznymi przedmiotami takimi jak inspirowane celebrytą skórki czołgów, emblematy, napisy, medale, unikalne dekoracje, awatary i nie tylko. Gracze World of Tanks i World of Tanks Modern Armor mogą również zrekrutować Vinniego do swoich załóg, a jego szorstki, charyzmatyczny głos będzie wspierał ich podczas zimowych bitew.

Wydarzenie Operacje Świąteczne 2024 rozpocznie się 1 grudnia, a gracze World of Tanks na wszystkich platformach mogą dołączyć do Vinniego w tej świątecznej przygodzie.

Więcej informacji o wydarzeniu dostępne jest na oficjalnej stronie internetowej.


Czytaj dalej

Redaktor
Informacja prasowa
Wpisów605

Obserwujących0
Brak okładki
World of Tanks
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
9.4
Platformy
PC
Gatunek
MMO
Producent
Wargaming.net
World of Tanks

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze