7.05.2024, 08:30Lektura na 1 minutę

Cyberpunk RED dostanie dodatek z „Cyberpunk: Edgerunners”

Oficjalnie zapowiedziano oparty na serialu dodatek do papierowego Cyberpunka.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Dobrze przyjęty przez grową społeczność serial „Cyberpunk: Edgerunners” łączy siły z papierowym oryginałem dzięki współpracy CD Projektu Red z R. Talsorian Games. Już w czerwcu (chociaż wydawca zaznacza, że data może ulec zmianie) dostępne będzie fizyczne i cyfrowe wydanie Cyberpunk: Edgerunners Mission Kit. 

Pakiet zawiera pełen podręcznik stworzony przez Mike’a Pondsmitha, twórcę Cyberpunka 2020/RED, pełen scenariusz o tytule „The Jacket”, siedmiu gotowych do gry Edgerunnersów, cyberpunkowe kości do gry, mapy i znaczniki przydatne podczas rozgrywki. 

Pakiet ma kosztować 35 dolarów, co daje w przeliczeniu około 140 polskich złotych. W późniejszym terminie planowane jest również udostępnienie Edgerunnersów na platformy Roll20 oraz Fantasy Grounds. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie R. Talsorian Games


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów479

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze