2
10.11.2023, 17:28Lektura na 1 minutę

Cyberpunk 2077: Widmo Wolności to dodatek roku wg Golden Joystick Awards!

Rozdano nagrody Golden Joystick za 2023.


Stanisław „Wokulski” Falenta

Trwa rozdanie nagród Golden Joystick. Zagraniczną galę otworzyła Natalia Szroeder piosenką z Layers of Fear. Ceremonia to jedna z głównych konkurentek The Game Awards 2023, które odbędą się 7 grudnia 2023.


Cyberpunk doceniony

Jak się już dowiedzieliśmy, brytyjska kapituła zdecydowała się przyznać tytuł najlepszego dodatku roku oraz najlepszego zwiastuna roku Cyberpunkowi 2077: Widmu Wolności! DLC zostało ciepło przyjęte przez recenzentów oraz może się pochwalić Metacritikiem na poziomie 89/100. Co więcej, wraz z premierą nadeszła aktualizacja, która ostatecznie załatała grę po 3 latach.

Rozdanie wciąż trwa. Wrócimy z aktualizacją po jego zakończeniu. Gratulujemy CD Projektowi oraz przypominamy, że to nie pierwsza taka nagroda w ostatnim czasie; Edgerunners doczekało się statuetki za anime roku 2022.


Czytaj dalej

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów1004

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze